Filo Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralayın. Başarıya daha hızlı ve ekonomik yoldan ulaşın. 

ŞİRKET KAYNAKLARININ ETKİN KULLANILMASI
Şirketler, artan rekabet koşulları nedeniyle kısıtlı ve değerli olan insan gücünü ve finansman kaynaklarını kendi iş alanlarında daha verimli değerlendirebilirler.

FİLO YÖNETİM UZMANLIĞI
Araç filosu yönetimi, gerek araç alımı, servis ve vergisel boyutuyla, gerekse de ikinci el değerlendirilmesi aşamalarında uzmanlık gerektiren bir konudur. Şirketlerin bu aşamalarda hata yapma riskleri vardır.

ÖLÇEK EKONOMİSİ
ALVIS, filo yönetimi konusunda uzmanlaştığı için ve ölçek ekonomisinden faydalandığı için, gerek alım aşamasında, gerekse de servis ve ikinci el satış aşamalarında müşterilerine göre daha düşük maliyet elde eder.

YASAL DÜZENLEMELER
Yasal Düzenlemeler, Operasyonel Filo Kiralamayı araç satın almaya göre daha kârlı hale getirmektedir. Finansal Leasing'de olduğu gibi, alınan hizmet, kira faturaları ile şirketin gider hesaplarına kısa sürede yansır.

YATIRIM TASARRUFU
Otomobil başına en az 20.000 $ yatırım tasarrufu sağlanır. Otomobil satın alındığında finansmanı banka kredisiyle sağlanacak olsa dahi, ödenmesi gereken ve araç bedelinin %30' u kadar tutabilen asgari peşinat, araç kiralandığında ödenmez.

BİLANÇO LİKİDİTESİ
Aracın finansmanı banka kredisiyle yapıldığında kredi tutarı şirket bilançosunun pasifinde yer alacaktır. Operasyonel Kiralamada kira ödemeleri bilançonun pasifinde yer almayacağından şirketin kredi olanakları zarar görmez.

HIZLI GİDERLEŞTİRME İMKANI
Kira ödemeleri aynı ay giderleştirilebilir. Aracın amortisman yoluyla itfası beklenmez. Ayrıca araç satışında defter değeri ile satış değeri arasındaki farkın vergilendirilmesi de söz konusu değildir.

DÜZGÜN NAKİT AKIŞI
Kira dönemi süresince ödenecek tutar sabit olduğundan düzgün nakit akışı sağlanır. Beklenmeyen harcama ve giderler söz konusu değildir.

MEVCUT FİLONUN SERMAYEYE KATILMASI
Mevcut araç filosu en iyi şekilde değerlendirilerek şirket içinde ya da bankalarda nakit olarak değerlendirildiği takdirde getirisi aylık kira bedellerinin büyük bir kısmına yetecektir.

ÖLÇEK EKONOMİSİ
ALVIS, gerek bilgi birikimi gerekse ölçek ekonomisi sayesinde, araç filosu operasyonunu müşterilerine göre daha verimli yönetebilmektedir. Araç alım maliyeti, servis, sigorta ve bakım giderlerinin asgari seviyede tutulması ve araçların ikinci elde en iyi koşullarda değerlendirilmesi sonucunda düşük işletme giderleri elde edilmektedir ve bu tasarruf müşterilerimize yansıtılmaktadır.

FİLO KİRALAMA HİZMET KAPSAMI
ALViS Filo kiralamadan uzun süreli araç kiraladığınızda aşağıdaki hizmetler ve gider kalemleri tarafımızdan ücretsiz sağlanmaktadır.
Kira süresince periyodik bakımların yapılması, Araçların zorunlu trafik sigortası ve kaskoların yapılması, Araçların her 50.000 km de lastik setlerinin değiştirilmesi Araçların muayene ve motorlu taşıt vergisi vb. yasal vergileri karşılamaktadır.

Bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen 444 29 38 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayın yada otokiralama@alvistravel.com adresine talep ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.
Filo Kiralama

Filo Kiralama

Teklif AlWhatsapp Telefon